Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5

AMI ONE CONCEPT: MĚSTSKÁ MOBILITA PRO KAŽDÉHO!

Citroën již 100 let projevuje odvahu a zájem o inovace ve prospěch svobody pohybu. Na ženevském autosalonu 2019 v tom pokračuje představením koncepčního vozu Ami One Concept, který je plně elektrickým objektem a prostřednictvím digitálních technologií poskytuje zcela nový prožitek městské mobility, který dopřeje uživatelům více svobody.

  • Ami One Concept, který je věrný sloganu značky „Inspired by You“, je odpovědí na nové potřeby a způsoby využívání automobilů ze strany zákazníků a na potřeby měst přejít na nové zdroje energií.
  • Koncept ilustruje vizi Citroënu svobody ve městě by Citroën vyjádřenou #LibertyElectriCityMobility:
  • Svoboda použití pro každého: je dostupný i pro uživatele bez řidičského průkazu. Ami One Concept je doprovázen inovativním globálním digitálním ekosystémem, který podporuje moderní, cenově dostupnější a atraktivní automobilový zážitek. Ekosystém přehodnocuje možnosti zákazníka a nabízí mu výběr způsobu využití - od krátkodobého sdílení přes dlouhodobější půjčování (od 5 minut do 5 let) až po nákup. Obsahuje speciální mobilní aplikaci, kterou motoristé využijí a poskytuje přístup k portálu služeb, které každou cestu zjednodušují.
  • Svoboda pohybu ve městě: přístup do městských center se 100% elektrickým řešením mobility, které je ultra kompaktní a hbité a umožňuje dvěma osobám svobodný pohyb v intuitivním a propojeném voze.
  • Svoboda projevu moderního ducha: klade důraz na výraznou, smělou a barevnou osobnost a mimořádný symetrický design za účelem vytvoření příjemného a bezpečného objektu pro snadný, pohodlný a stylový pohyb po městě. Identita a modernost konceptu jsou rozšířeny o speciální edici produktů, které jsou dostupné na e-butiku Citroën Lifestyle.Citroën byl již od svého založení v roce 1919 vždy odrazem své doby, kdy přicházel s nekonformními a revolučními vozy, které se pak v očích motoristů staly ikonami. Na ženevském autosalonu 2019 představuje v předpremiéře svůj svobodomyslný přístup k řešení městské mobility. Stejně jako ve své době model 2 CV učinil široce dostupným pohyb po celé zemi, tak Ami One Concept svým unikátním charakterem, který obhajuje novou automobilovou zkušenost, uvolňuje městskou mobilitu každému.

Další novinky

NEW Citroën C5 X

Citroën má novou vlajkovou loď. C5 X má svébytný design a výhradně benzinové a plug-in hybridní motory

Více o akci

Nový Citroën C4 a ë-C4

Nový Citroën C4 a ë-C4 více uvidíte ve videu v detailu novinky.

Více o akci

CITROËN SLAVÍ V ROCE 2019 STOLETÉ VÝROČÍ

CITROËN SLAVÍ V ROCE 2019 STOLETÉ VÝROČÍ

Více o akci

OGIER A INGRASSIA VÍTĚZÍ NA RALLY MEXIKO

OGIER A INGRASSIA VÍTĚZÍ NA RALLY MEXIKO

Více o akci

AMI ONE CONCEPT: MĚSTSKÁ MOBILITA PRO KAŽDÉHO!

AMI ONE CONCEPT: MĚSTSKÁ MOBILITA PRO KAŽDÉHO!

Více o akci

100 LET AUTOMOBILŮ INSPIROVANÝCH VÁMI

100 LET AUTOMOBILŮ INSPIROVANÝCH VÁMI

Více o akci

Benzínový tříválec PureTech třetí rok v řade zvolen motorem roku

Motor Puretech pokračuje ve spanilé jízdě. Na 18. ročníku vyhlašování výsledků ankety International Engine of the Year Awards v nemeckém Stuttgartu udělila mezinárodní porota tomuto benzínovému přeplňovanému třívalci už třetí rok v řadě cenu Motor roku 2017 v kategorii 1,0 – 1,4 l.

Více o akci

NOVÝ CITROEN BERLINGO PŘÍCHÁZÍ

Objevte nový Citroen BERLINGO, více info na: http://www.citroen.cz/vozy/budouci-vozy/novy-citroen-berlingo.html

Více o akci

Nový C4 CACTUS

NOVÝ CITROEN C4 CACTUS - STAVTE SE K NÁM NA TESTOVACÍ JÍZDU!!

Více o akci

NOVÝ CITROEN C3 AIRCROSS

NOVÝ CITROEN C3 AIRCROSS - STAVTE SE K NÁM NA TESTOVACÍ JÍZDU!!

Více o akci

NOVÝ CITROEN JUMPY

NOVÝ CITROEN JUMPY v ČR

Více o akci

NOVÝ CITROEN C3

NOVÝ CITROEN C3 - STAVTE SE K NÁM NA TESTOVACÍ JÍZDU!!

Více o akci

Spolupráce se společností Paragan

Momentálně k dispozici skladem vůz Citroen Jumper 3.0HDi L4 s nástavbou od společnosti Paragan, tzv. ULTRALIGHT EUROBOX XL.

Více o akci

Ocenění koncesionář roku 2015

Firma S-Profit Opava s.r.o. - koncesionář CITROËN získává ocenění za skvělý obchodní výkon a kvalitu poskytovaných služeb nejlepší KONCESIONÁŘ ROKU 2015.

Více o akci