Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5 Slideshow Image 6 Slideshow Image 7

O společnosti S-Profit Opava s.r.o.

Vítejte na webových stránkách společnosti S-Profit Opava s.r.o.- značkového prodejce, servisu a distributora náhradních dílů CITROËN.

Navázali jsme na dlouholeté zkušenosti v oblasti prodeje a servisu vozidel (od roku 1994 partnerem SEAT), a vybudovali jsme pro naše zákazníky nové prodejní a servisní centrum Citroen na Krnovské ulici v Opavě. Tento areál se poprvé otevřel veřejnosti v listopadu 2007. Od této doby je naším cílem rychlé a efektivní poskytování kvalitní péče o jejich vozidlo.

O prodej a servis se stará profesionální a výrobcem vyškolený tým pracovníků, který má k dispozici kvalitní a moderně vybavené zázemí. Kvalitu poskytovaných služeb dokumentuje i 1.místo za ČR v rámci  soutěže podnikatelské výkonnosti a kvality služeb CITROËN BEST DEALERS CLUB 2011, pořádanou každoročně výrobcem. V rámci zkvalitňování služeb nabízíme naším zákazníkům komplexní servisní služby včetně oprav po havárii bez ohledu na značku a stáří jejich vozu.

Pevně věřím, že budete s úrovní poskytovaných služeb spokojeni .

Ing.Lubor Šindlář
vedoucí provozovny

Prodejna Citroën Opava

Fotografie z výstavby autosalonu

Novinky

Benzínový tříválec PureTech třetí rok v řade zvolen motorem roku

Motor Puretech pokračuje ve spanilé jízdě. Na 18. ročníku vyhlašování výsledků ankety International Engine of the Year Awards v nemeckém Stuttgartu udělila mezinárodní porota tomuto benzínovému přeplňovanému třívalci už třetí rok v řadě cenu Motor roku 2017 v kategorii 1,0 – 1,4 l.

Více o akci

NOVÝ CITROEN BERLINGO PŘÍCHÁZÍ

Objevte nový Citroen BERLINGO, více info na: http://www.citroen.cz/vozy/budouci-vozy/novy-citroen-berlingo.html

Více o akci

Nový C4 CACTUS

NOVÝ CITROEN C4 CACTUS - STAVTE SE K NÁM NA TESTOVACÍ JÍZDU!!

Více o akci